OPIEKA MEDYCZNO-PSYCHOLOGICZNA

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Hipokrates”

ul. Zdrojowa 65, 43-200 Pszczyna

(32) 210 30 31, (32) 210 38 80

hipokrates.pszczyna@gmail.com

hipokrates-pszczyna.pl

Klubowy fizjoterapeuta przyjmuje w budynku przy Kompleksie Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy

PONIEDZIAŁKI I PIĄTKI 17.00-19.00
43-100 Tychy, ul. Andersa 22

lek. med. Justyna Daniłowicz-Magiera

Uprawniona do przeprowadzania badań i wydawania orzeczeń o zdolności do uprawiania danego sportu przez dzieci i młodzież do ukończenia 21. roku życia oraz przez zawodników pomiędzy 21. i 23. rokiem życia.

Bardzo ważnym elementem w życiu każdego sportowca jest zbilansowana dieta, dzięki której jego organizm będzie miał zapewnione odpowiednie dawki niezbędnych składników odżywczych. Prawidłowa dieta zaraz obok treningu jest jednym z podstawowych elementów, które dają możliwość osiągania satysfakcjonujących wyników w uprawianej dyscyplinie sportowej. Szkoła Mistrzostwa Sportowego Tychy współpracuje z Panią Dietetyk – Sylwią Maksym z BODY IDEA. Nasi uczniowie regularnie biorą udział w wykładach oraz warsztatach, na których samodzielnie przygotowują zdrowe posiłki i przekąski.

Zajęciami logopedycznymi, prowadzonymi przez Panią Ewelinę Trojanowską, objętych jest 20% uczniów naszej szkoły.

Wierzymy, że okulary to coś więcej niż oprawki i szkła, to Twój styl, Twoja wizytówka, to od nich zależy jak widzisz świat. Aby klient doskonale mógł widzieć i wyglądał w okularach niezbędne jest doświadczenie i precyzja. Gwarantujemy jedno i drugie. Nasz gabinet wyposażony jest w najlepszy sprzęt okulistyczny, a precyzję pomiarów towarzyszącym wykonaniu okularów gwarantuje cyfrowy system pomiarów 3D VisuReal. Idealnie dopasowane okulary to takie, o których istnieniu ich użytkownikowi przypominają zachwyceni znajomi i… lustro. W naszej ofercie znajdują się oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne z najnowszych kolekcji światowych marek.