SMS PO GODZINACH

W ramach programu „SMS po godzinach” zapraszamy wszystkich chętnych na odpłatne zajęcia dodatkowe, które odbywać się będą w Szkole Mistrzostwa Sportowego Tychy (ul. Oświęcimska 51). Zajęcia organizowane są dla dzieci w wieku szkolnym, udział w nich wziąć mogą wszyscy chętni, zarówno uczniowie SMS Tychy, zawodnicy Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy jak i dzieci z innych szkół. Informacje odnośnie sposobu płatności podamy wkrótce.

Poniżej znajduje się opis oferowanych zajęć dodatkowych. W najbliższym czasie będziemy rozwijać ofertę, już wkrótce dostępne będą zajęcia językowe oraz przedmiotowe. W celu zapisania dziecka prosimy o skorzystanie z formularza rejestracyjnego (na dole strony).

Po zebraniu odpowiedniej ilości grup, skontaktujemy się z Państwem  indywidualnie oraz poinformujemy o terminie rozpoczęcia zajęć.

ZAJĘCIA DODATKOWE

Mistrzowie Robotyki – Zajęcia edukacyjne od klasy 3 -8 Zostań Mistrzem Robotyki!
PONIEDZIAŁKI 17:00-18:15 (ILOŚĆ MIEJSC: 18)

Zapraszamy na zajęcia edukacyjne podczas których nauczymy się programować i tworzyć roboty z wykorzystaniem klocków Lego Technics i Lego Mindstorms EV3. Będziemy budować niesamowite konstrukcje, tworzyć elementy mechaniczne wraz z wykorzystaniem silników a także programować czujniki koloru, odległości i dotyku wprawiając przy tym w ruch stworzone konstrukcje. Roboty bitewne Lego Sumo, maszyny oblężnicze, kosmiczne łaziki, szybkie samochody! To wszystko połączone z nauką pisania oprogramowania w programach Lego Education i Scratch 3.0.

Mistrzowie Robotyki – Zajęcia dla najmłodszych, od zerówki do klasy 3.
PIĄTKII 17:00-18:15 (ILOŚĆ MIEJSC: 18)

Zapraszamy na zajęcia edukacyjne w trakcie których nauczymy się podstaw programowania i zasady działania robotów edukacyjnych. Będziemy pracować z robotami DOC, Ozobot, Photon a także nauczymy się tworzyć proste roboty z wykorzystaniem klocków Lego Mindstorms. Nauczymy się także podstawowych elementów programowania online, m.in. w programach Photon Edu, Ozoblockly, Lego Education i Scratch 3.0. Instruktorami Mistrzów Robotyki są czynni nauczyciele, trenerzy Międzynarodowej Ligi First Lego League, finaliści nagrody Lego Teacher Award 2018, konstruktorzy i twórcy programu edukacyjnego Mistrzów Robotyki.

Zapraszamy na pozaszkolne zajęcia z akrobatyki/gimnastyki na profesjonalnej hali w Tychach przy ul. Wejchertów 20.  Treningi odbywać się będą w każdą sobotę miesiąca. Ćwiczenia mają charakter ogólnorozwojowy, skierowane są dla dzieci spoza Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy jak i naszych uczniów. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy – prosimy o skorzystanie z formularza poniżej, na adres mailowy otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji. (Sobota godz. 9:00-10:00).
Cena 12 zl za trening płatne za miesiąc.

Zapraszamy na pozaszkolne zajęcia z akrobatyki/gimnastyki na profesjonalnej hali w Tychach przy ul. Wejchertów 20.  Treningi odbywać się będą w każdą sobotę miesiąca. Ćwiczenia mają charakter ogólnorozwojowy, skierowane są dla dzieci spoza Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy jak i naszych uczniów. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy – prosimy o skorzystanie z formularza poniżej, na adres mailowy otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji. (Sobota godz. 10:00-11:00).
Cena 12 zl za trening płatne za miesiąc.

Język polski – przygotowanie do egzaminu maturalnego. Zajęcia dodatkowe dla uczniów klas maturalnych. Koszt: 45 zł / zajęcia. Grupa 4 osobowa.

Zajęcia prowadzone przez  Centrum Językowe PERFECT Tychy
perfecttychy@gmail.com 

1 osoba – 100 zł
2 osoby – 50 zł / os.
3 osoby – 40 zł /os.
Kurs całoroczny 30 zł x 60 zajęć przy grupie 4-osobowej.

*Wszystkie zajęcia trwają godzinę „zegarową”

Aktualnie nie prowadzimy zapisów na dodatkowe zajęcia – jeśli jesteś zainteresowany ofertą skontaktuj się z sekretariatem szkoły