PROGRAM KART PARTNERSKICH

PARTNER ZIELONY

Akademia 200x200
Akademia Cafe 300x300
FUTURE SPORT3
Kolorowy Talerz
Nibylandia
NDI

PARTNER CZARNY

CEntrum Dobrego WIdyenia 300x300
FUJIFILM 300x300
Multiform-300x300-180x180

PARTNER CZERWONY

GRILLPUB 300x300
MOTO360
IK-A Hurtownia zabawek

ZASADY PROGRAMU – PARTNER

 1. Firma Partnerska udziela dowolnego rabatu procentowego członkom klubu w dowolnym ustalonym przedziale 5-20% na swoje usługi.
 2. Firma Partnerska wspiera każdego miesiąca Akademię ustaloną przed przystąpieniem do programu kwotą na podstawie wystawionej faktury.
 3. Partner honoruje aktualne karty zawodnicze udzielając ustalonych rabatów na swoje usługi.
 4. Partner otrzymuje KARTĘ PARTNERA, która umożliwia korzystanie z programu u innych Partnerów biorących udział w programie. Aktualna lista znajdować się będzie na stronie internetowej klubu.

.

ZASADY PROGRAMU – AKADEMIA – SMS TYCHY

 1. Klub umieszcza aktualną listę Partnerów na swojej specjalnej podstronie.
 2. Akademia umieszcza na specjalnej podstronie wizytówkę z krótkim opisem działalności Partnera oraz linkiem do jego strony, adresem, e-mailem, nr tel.
 3. Klub zamieszcza reklamę Partnerów
  a) na głównej stronie internetowej klubu (www.akademiagkstychy.pl),
  b) pod każdym newsem głównym,
  c) w materiałach reklamowych, informacyjnych podczas organizacji Programów Akademii,
  d) plakatach i ulotkach Programów Akademii,
  e) inne uzgodnione.
 4. Klub raz w miesiącu opisze w newsie na swojej stronie działalność Partnera i zachęci członków klubu do skorzystania z jego oferty.
 5. Klub wyśle raz w miesiącu do wszystkich swoich członków newsletter z opisem działalności wraz z reklamą Partnera.
 6. Klub umożliwi Partnerowi dystrybucję ulotek podczas wybranych imprez, meczów itp.
 7. Partner zostanie uhonorowany specjalnym certyfikatem podczas świątecznej gali Akademii pod nazwą: Święta z Akademią odbywającej się corocznie na Hali Miejskiej w Tychach przy udziale wszystkich zawodników i ich rodziców (ok.1400 osób) oraz władz miasta i zaproszonych gości.

KARTA ZAWODNIKA – każdy zawodnik Akademii uprawniony jest do otrzymania karty klubowej – Karty Zawodnika. Karta ma swoją ważność z zasady 6 miesięcy, jednakże w przypadku zaległości np. z tytułu składek członkowskich lub braku rozliczenia się z klubem karta może nie zostać wydana lub przedłużona.

KARTA RODZICA – karta może zostać wydana do karty zawodnika rodzicom zawodnika/opiekunom prawnym zawodnika. Termin ważności karty jest równoznaczny z terminem ważności karty zawodnika.

KARTA PARTNERA – wydawana jest firmom, instytucjom, które przystąpią do Programu Partnerskiego i podpiszą z klubem stosowną Umowę Partnerską. Karta uprawnia do uzyskiwania zniżek na tych samych zasadach jak zawodnicy i rodzice.

KARTA TRENERA/PRACOWNIKA – każdy trener/pracownik może posługiwać się Kartą Trenera/Pracownika i korzystać z Programu Partnerskiego Akademii. Karta wydana jest na okres zatrudnienia w klubie. W przypadku wcześniejszego rozwiązania umowy trener/pracownik zobowiązany jest do zdania karty w biurze Akademii.

Karty używane mogą być wyłącznie z aktualnym dokumentem tożsamości ze zdjęciem (legitymacja, dowód osobisty, paszport itp.). Nieaktualna karta jest nieważna. Przy udzielaniu rabatu Partner powinien sprawdzić ważność karty i dokument.

karta-zawodnika-tyl

Celem programu jest zjednoczenie firm i instytucji działających w naszym regionie w celu podejmowania wspólnych działań reklamowych, marketingowych i promocyjnych dla rodziców i zawodników oraz kibiców Akademii skierowanych na korzystanie z zakupów i usług Partnerów programu.

Zapraszamy do współpracy, w tym celu prosimy o kontakt bezpośrednio z Dyrektorem Zarządzającym – Marcinem Kuśmierzem: [email protected]

Uczestnictwo Partnerów w programie jest zupełnie dobrowolne, a zwrócone również w kierunku wsparcia finansowego, barterowego, organizacyjnego działań sportowych Akademii.

Bliska współpraca Partnerów z Akademią ma pomóc w tworzeniu bezpieczeństwa finansowego klubu i jego dalszego rozwoju. Pozyskane środki finansowe zostaną w całości przekazane na zakup sprzętu sportowego dla dzieci spełniających swoje marzenia z ponad 50 zespołów Akademii. Działając w 15 lokalizacjach w Tychach potrzebna jest duża ilość podstawowego sprzętu treningowego tj.: piłek, koszulek, pachołków, tuneli, obręczy itp.