Ruszyła rekrutacja do SMS Tychy

Wczoraj rozpoczęła się rekrutacja do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy. Od września 2017 roku w nowej szkole uczyć się będą dzieci z klas I, II, III i IV.W klasach I-III dominować będą zajęcia z akrobatyki sportowej, judo i tenisa stołowego. Znajda się również zajęcia z pływania oraz piłki nożnej. Wszechstronny rozwój motoryczny,ogólnorozwojowy, gimnastyczny pozwoli młodym sportowcom w późniejszym czasie w szybszy, łatwiejszy sposób przyswajać tajniki wiodącej dyscypliny sportowej. Specjalizacja i wiodąca dyscyplina sportowa: piłka nożna, judo, tenis stołowy czy akrobatyka będzie już realizowana od klasy IV.

Zapraszamy również na kolejne spotkanie organizacyjne dla rodziców chcących dowiedzieć się więcej o szkole.

SMS baner small

Spotkanie z wszystkimi zainteresowanymi rodzicami przyszłych uczniów szkoły w sprawie otwarcia szkoły i rekrutacji odbędą się 14 marca 2017r.:

  1. Rodzice kandydatów do klasy I – godz. 16.30
  2. Rodzice kandydatów do klasy II – godz. 17.15
  3. Rodzice kandydatów do klasy III – godz. 18.00
  4. Rodzice kandydatów do klasy IV – godz. 18.45

Wszystkie spotkania odbędą się w Auli Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy przy al. Niepodległości 32.
Ze względu na ograniczony dostęp do miejsc parkingowych zalecamy wcześniejsze przybycie w celu znalezienia miejsca postojowego lub proponujemy zaparkowanie samochodu na parkingu Basenu Miejskiego lub Stadionu Miejskiego.

Więcej o sposobie i terminach rekrutacji można się dowiedzieć na stronie szkoły www.smstychy.pl. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego tel: 532 844 338 lub poprzez e-mail: [email protected]