Święta z Akademią 2017!

Już w najbliższą niedzielę odbędą się kolejna edycja „Świąt z Akademią”. W związku z tym pragniemy zaprosić wszystkich rodziców i uczniów SMS Tychy oraz przekazać garść informacji organizacyjnych.

W tym roku spotykamy się wszyscy na gościnnej Hali Miejskiej przy al. Piłsudskiego 20 w Tychach, w niedzielę – 17.12.2017 r.
Początek imprezy przewidujemy na godzinę 14.15, jednak prosimy wszystkich o wcześniejsze przybycie w celu zgromadzenia zawodników wokół trenera prowadzącego grupę. Na dolnym poziomie hali mogą przebywać tylko i wyłącznie zawodnicy Akademii i uczniowie SMS Tychy oraz nauczyciele, trenerzy, asystenci i rodzice, którzy zgłosili swoją pomoc przy organizacji imprezy.Pozostałych gości prosimy o zajmowanie miejsc na górnym poziomie hali.

 

 

WAŻNA INFORMACJA: dla wszystkich uczniów SMS Tychy prosimy o włożenie szkolnych mundurków.

UWAGA! Prosimy, aby wszyscy zawodnicy mieli obuwie zmienne z racji na to, że cześć naszego święta odbywać się będzie na parkiecie hali.

 

POTRZEBNI WOLONTARIUSZE:

Zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich naszych rodziców o pomoc przy organizacji tego wyjątkowego klubowego święta. W tej jedynej niepowtarzalnej imprezie w roku potrzebujemy Waszego wsparcia. Prosimy, aby każda drużyna miała swojego rodzica wolontariusza, który będzie miał za zadanie w dniu imprezy wspomóc kierowanie ruchem na hali – udzielania informacji rodzicom oraz pilnowania ogólnego porządku. To bardzo proste, ale zarazem bardzo potrzebne wsparcie!

Wolontariuszy prosimy o wcześniejsze przybycie na Halę Miejską ok. godziny 13:15, w celu ustalenia szczegółów.