OPIEKA MEDYCZNO-PSYCHOLOGICZNA

Centrum Medyczne Ultra-Med-Strefa Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy

tel.: (32) 218 02 60

e-mail: [email protected]

W ramach współpracy z SMS Fizjo-Active nasi Uczniowie mogą liczyć na wsparcie ze strony młodego i zaangażowanego zespołu fizjoterapeutów oraz dietetyka w regeneracji oraz powrocie do formy po kontuzji, a także w szybszym osiągnięciu celów i zbilansowaniu diety korzystnej dla młodego sportowca.

Nasi Uczniowie mogą korzystać z bezpłatnych dyżurów w poniedziałki i czwartki (16.00-18.00) po wcześniejszej rejestracji pod numerem 577 490 900.

Zajęciami logopedycznymi, prowadzonymi przez Panią Ewelinę Trojanowską, objętych jest 20% uczniów naszej szkoły.

Wierzymy, że okulary to coś więcej niż oprawki i szkła, to Twój styl, Twoja wizytówka, to od nich zależy jak widzisz świat. Aby klient doskonale mógł widzieć i wyglądał w okularach niezbędne jest doświadczenie i precyzja. Gwarantujemy jedno i drugie. Nasz gabinet wyposażony jest w najlepszy sprzęt okulistyczny, a precyzję pomiarów towarzyszącym wykonaniu okularów gwarantuje cyfrowy system pomiarów 3D VisuReal. Idealnie dopasowane okulary to takie, o których istnieniu ich użytkownikowi przypominają zachwyceni znajomi i… lustro. W naszej ofercie znajdują się oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne z najnowszych kolekcji światowych marek.