PO WER PMU

Drodzy Uczniowie,

nasza szkoła z dniem 24 sierpnia 2020 r. rozpoczęła realizację przedsięwzięcia zatytułowanego „Europejczycy razem, a nie obok siebie” . Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Otrzymaliśmy 66 379,00 PLN dofinansowania. Nauczycielami zaangażowanymi w działania związane z przedsięwzięciem są:  pani Ewa Parysz, oraz pani Anna Królikowska.

Nasze starania o dofinansowanie rozpoczęły się jeszcze przed pojawienie się zagrożenia epidemicznego; podane terminy wyjazdów zagranicznych mogą więc ulec zmianie.

Informacje na temat terminów i kryteriów rekrutacji znajdziecie w Regulaminie Rekrutacji. Proszę również zapoznać się z dokumentem zatytułowanym Zasady uczestnictwa ucznia w mobilności ponadnarodowej.

Opis przedsięwzięcia, Regulamin rekrutacji, Zasady uczestnictwa, Kartę zgłoszenia oraz Formularz rekrutacyjny znajdziecie poniżej.

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania Karty zgłoszenia i Formularza rekrutacyjnego (do pobrania na stronie) do pana Wojciecha Szwedy w terminie do  9 września 2020 r.

 

Koordynatorzy projektu

DOKUMENTY DO POBRANIA

LISTY