STABILIO nowym sponsorem Akademii oraz SMS Tychy

Miło nam poinformować, że firma STABILIO została sponsorem Akademii oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z zakresem działalności oraz ofertą naszego nowego partnera!

Głównym obszarem działalności STABILIO DOMY jest budownictwo mieszkaniowe w Tychach, w szczególności domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, które z powodzeniem od wielu już lat budujemy w oparciu o sprawdzone technologie.

Wizytówką firmy jest blisko osiemdziesiąt takich budynków. Koordynujemy proces inwestycyjny od momentu zakupu gruntu, poprzez wykonanie stanu surowego aż do wykończenia w stanie deweloperskim i opieki nad Klientami w okresie rękojmi

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, których połączyła pasja do tego co robią. W naszej działalności stawiamy na profesjonalizm, rzetelność i nowoczesne, otwarte podejście do Klienta. Staramy się ciągle rozwijać, podnosić swoje kwalifikacje oraz współpracować ze sprawdzonymi wykonawcami.

Wizją firmy jest stworzenie godnej zaufania i niezawodnej marki STABILIO DOMY, która będzie gwarantem zakupu domów spełniających oczekiwania ich przyszłych właścicieli.

Nasze budowy koordynowane są na bieżąco dwóch wyspecjalizowanych kierowników budowy. Zatrudniamy projektantów z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlano-wykonawczej oraz konstrukcyjnej. Stosujemy wysokiej jakości materiały od wypróbowanych dostawców takich jak Mera, Tamir, Hadex.

Naszym celem jest zapewnienie komfortowych i ekonomicznych w użytkowaniu budynków w cenach, które sprawiają, że nasze pomysły przestają być niedoścignionym marzeniem, a stają się Waszymi domami.